23 листопада 2013 р.

Керівництво ДонОДА розпочне боротьбу з копанками

Найближчим часом регіональна влада разом з органами місцевого самоврядування та правоохоронцями розпочне реалізацію комплексних заходів з ліквідації місць незаконного вуглевидобутку. Про це заявив голова Донецької облдержадміністрації Андрій ШИШАЦЬКИЙ в ході інтерв’ю регіональним телеканалам за підсумками Міжвідомчої наради з питань протидії незаконному надрокористуванню, що відбулася сьогодні в прокуратурі Донецької області.
За словами голови області, першим кроком у боротьбі з копанками, стане ініціатива регіональної влади щодо  посилення законодавства в цьому питанні. Андрій Шишацький зазначив, що, на сьогоднішній день, в Кабінеті міністрів і Верховній Раді вже знаходяться проекти законів щодо посилення відповідальності за даний вид правопорушення.
Також як підкреслив Андрій ШИШАЦЬКИЙ, в ході роботи по боротьбі з копанками, буде комплексно відпрацьований відносно ліквідації місць нелегального видобутку «чорного золота» один з районів області, що найбільше постраждав від незаконного надрокористування.
Іншим напрямком цієї роботи є фізична ліквідація копанок. «Там де такі місця знаходяться на території шахтних відводів, роботи будуть виконуватися за рахунок коштів вугільних підприємств. Якщо мова йде, наприклад, про території підприємства «Укрвуглереструктуризація», то засипання копанки має відбуватися за їх кошти. Я знайшов підтримку в особі керівництва облради на предмет того, що ми виділимо кошти з обласного бюджету на подолання наслідків незаконного вуглевидобутку», - підкреслив губернатор.
Керівник Донеччини також зазначив, що у разі виявлення і доказу вини посадових осіб, причетних до організації незаконного вуглевидобутку, всі вони будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.
«Я сказав правоохоронцям і можу повторити всім жителям нашої області : у мене немає копанки , я не отримую доходу від незаконного вуглевидобутку . І я даю сигнал не тільки в облдержадміністрації , а й усім керівникам органів місцевого самоврядування, правоохоронцям - якщо буде чітко доведена їх причетність до незаконного надрокористування їх ніщо не врятує від відповідальності, і ніякі минулі заслуги не залишать їх на робочому місці » , - підкреслив Андрій Шишацький.
Глава регіону також наголосив, що серед найбільш проблемних в плані незаконного надрокористування міст та районів можна виокремити міста Макіївка, Харцизьк, Сніжне, Амвросіївський та Шахтарський райони. Андрій ШИШАЦЬКИЙ підкреслив, що в ході комплексного відпрацювання одного з районів в подальшому буде вироблено своєрідний алгоритм боротьби з копанками.
Джерело - Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації

Немає коментарів:

Дописати коментар