Запити

Увага! У цьому розділі всі відповіді розміщені без додатків. У разі потреби, з ними Ви зможете ознайомитись у Секретаріаті Громадської Ради при Донецької ОДА. 

Контактні особи: 
Відповідальний секретар Андрій Каракуц
(e-mail: )


Запити до органів виконавчої влади та їх відповіді:

Листопад 2012 року. 

Інформаційний запит до Генepaльного Пpoкypopа Укpaїни Пшонки В. П. щодо незадоволення діями Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері трансорту. 

Відповідь (даних немає).

Інформаційний запит до Віце-прем'єр-міністра-Міністра охорони здоров'я України Богатирьової Р.В. щодо змін до примірного штатного розкладу ЦПМСД.

Відповідь (даних немає).

Інформаційний запит до в.о. начальника головного управління капітального будівництва Бікаєву І. М. щодо співпраці з приводу реконструкції Донецького національного академічного театру опери і балету ім. А. Б. Солов'яненка.

Відповідь (даних немає).

Інформаційний запит до начальника управління містобудування та архітектури Донецької ОДА, головному архітектору області Кузьменку В. І. щодо співпраці з приводу реконструкції Донецького національного академічного театру опери і балету ім. А. Б. Солов'яненка.Інформаційний запит до начальника управління культури і туризму Донецької ОДА         Пташці М. М. щодо співпраці з приводу реконструкції Донецького національного академічного театру опери і балету ім. А. Б. Солов'яненка.

Відповідь (даних немає). 


Інформаційний запит до начальника управління культури і туризму Донецької ОДА         Пташці М. М. щодо організації дозвілля людей з інвалідністю.Інформаційний запит до Голови Донецької обласної державної адміністрації Шишацького А. В., до Голови Донецької обласної ради Федорука А. М. щодо фінансування витрат на поповнення бібліотечних фондів обласних бібліотек в 2013 році. 

Відповідь (даних немає).

Інформаційний запит до прем'єр-міністра України Азарова М. Я. з приводу постанови Кабінету Міністрів України про Порядок створення госпітальних округів.
Додаток 1. 
Додаток 2. 
Відповідь головного управління охорони здоров'я ДонОДА
Відповідь МОЗ України

Жовтень 2012 року. 
 • Інформаційний запит до Генерального прокурора України Пшонки В.П., прокурору Донецької області Вишинському В. С. щодо запобігання порушення Конституції України
Відповідь Генеральної прокуратури України
Відповідь прокуратури Донецької області
Відповідь Міністерства охорони здоров'я України

Інформаційний запит до Віце-прем'єр-міністру - міністру охорони здоров'я України Богатирьовій Р.В., заступнику голови - керівнику Головного управління охорони здоров'я Донецької ОДА Петряєвій О. Б. стосовно надання роз'яснення щoдo мoжливoстi та порядку інспектування та моніторингу відповідними громадськими організаціями умов перебування у психо-неврологічних закладах (інтернатах) дієздатних пацієнтів з метою надання ним безоплатної правової допомоги та сприяння покращення умов перебування.

Відповідь.

Липень 2012 року.
 • Інформаційний запит до Голови Ради з економічних реформ, Президенту України Януковичу В.Ф. щодо пропозиції з подальшого впровадження експерименту з реформування системи охорони здоров'я.
Відповідь (даних немає).
 • Інформаційний запит до віце-прем'єр-міністра-Міністра охорони здоров'я України БогатирьовоїР.В. щодо пропозиції з подальшого впровадження експерименту з реформування системи охорони здоров'я.
Відповідь (даних немає).
 • Інформаційний запит до керівників органів місцевого самоврядування та райдерж- адміністрацій у Донецькій області щодо пропозицій з подальшого впровадження експерименту з реформування системи охорони здоров'я.
Відповідь Вугледарської міської ради.
Відповідь Димитровської міської ради.
Відповідь Добропільської міської ради. 
Відповідь Костянтинівської районної державної адміністрації. 
 • Інформаційний запит до керівника Головного управління охорони здоров'я Донецької ОДА Петряєвої О.Б.  щодо пропозиції з подальшого впровадження експерименту з реформування системи охорони здоров'я.
Відповідь (даних немає).

Червень 2012 року.


 • Звернення до Голови Донецької ОДА Шишацького А.В. щодо пропозиції організації тренінгів з обслуговування категорій населення, що мають обмежені можливості.


Травень 2012 року.


 • Інформаційний запит до Головного управління охорони здоров'я ДонОДА щодо надання документальної інформації стосовно заходів з реформування системи охорони здоров'я та забезпечення лікарськими засобами Комплексного плану основних організаційно-методичних, лікувально-профілактичних, санітарно-протиепідемічних заходів головного управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації на 2012 рік.

 • Інформаційний запит до Голови Донецької ОДА Шишацького А.В. щодо невиконання певних пунктів "Орієнтовного плану проведення облдержадміністрацією консультацій з громадськістю на 2012 рік".

Березень-квітень 2011 року.

 • Інформаційний запит до Управління агропромислового розвитку ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь.

 • Інформаційний запит до Головного управління ЖКГ ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь (даних не має)

 • Інформаційний запит до Головного управління охорони здоров'я ДонОДА щодо надання документальної інформації: про Дорожні карти оптимізації комунальних закладів охорони здоров'я, що фінансуються з бюджету на 2011 р.; про наявність пропозицій (планів) зі створення госпітальних округів на території Донецької області; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.

 • Інформаційний запит до Управління з фізичної культури та спорту ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь

 • Інформаційний запит до Управління з освіти та науки ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь

 • Інформаційний запит до Управління містобудування та архітектури ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь

 • Інформаційний запит до Управління культури та туризму ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр. 
Відповідь.  

 • Інформаційний запит до Управління вугільної промисловості ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь

 • Інформаційний запит до Управління інформаційної політики та з питань преси ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь

 • Інформаційний запит до Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь.

 • Інформаційний запит до Головного управління економіки ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь

 • Інформаційний запит до Головного фінансового управління ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь (даних не має).

 • Інформаційний запит до Головного управління праці та соцзахисту ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь (даних не має).

 • Інформаційний запит до Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр. 
Відповідь.

 • Інформаційний запит до Головного управління охорони здоров'я  ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь.

 • Інформаційний запит до Головного управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи  ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь.

 • Інформаційний запит до Голови Донецької ОДА Близнюка А.М. про надання копії розпорядження керівника ОДА від 13.01.11 № 440 "Про створення робочої групи з розгляду та узагальнення пропозицій по оптимізації структури бюджетної сфери", копію "Регіональної дорожньої карти щодо оптимізації мережі бюджетних установ та видатків місцевих бюджетів на їх утримання" від 15.10.2010 року та копії інших документів, згідно яких закриваються школи та інші установи.
Відповідь.

 • Звернення до Голови Донецької ОДА Близнюка А.М.щодо проведення громадської експертизи діяльності органів влади Донецької області по реалізації Закону України № 2784 IV "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування".
Відповідь.

 • Інформаційний запит до Головного управління капітального будівництва ДонОДА щодо надання документальної інформації: про плани роботи Управління на 2011 р.; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь.

 • Інформаційний запит до Управління у справах сім'ї та молоді і Служби у справах дітей  щодо надання документальної інформації: про Дорожні карти оптимізації комунальних закладів, які фінансуються з бюджету; про плани прийняття регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь (даних не має)

 • Інформаційний запит до Управління у справах сім'ї та молоді і Служби у справах дітей  щодо надання документальної інформації: про план роботи на 2011 рік; про плани з підготовки та прийняття проектів регуляторних актів на 2011 р.; про загальний обсяг фінансової підтримки ІГС за 2010 та 2011 рр.
Відповідь (даних не має)

 • Звернення до Голови Донецької ОДА Близнюка А.М. про проведення консультацій з громадськістю з питань оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних державних закладів в 2011 році.


Немає коментарів:

Дописати коментар